Festyn podsumowujący projekt "Dzisiaj jestesmy mali, jutro będziemy wielcy"
26 czerwca w upalne czwartkowe popołudnie przedszkolaki wspólnie z rodzicami i pracownikami przedszkola spotkali się na festynie podsumowującym projekt pt.: Dzisiaj jesteśmy mali, jutro będziemy wielcy. Co tam się działo? Na początek dmuchańce oraz zjeżdżalnie. W programie m.in. były zabawy i gry zręcznościowe, tory przeszkód, ścieżka sensoryczna, tworzenie wspaniałych, kreatywnych prac z materiału przyrodniczego. Dzieci tworzyły plastyczne obrazy na foliach rozpiętych między drzewami, nie zabrakło baniek mydlanych oraz wesołej skocznej muzyki do tańca i zabawy. Przedszkolacy samodzielnie mogli stworzyć gniotki oraz skorzystać z zabaw sensorycznych. Malowanie twarzy, kolorowe brokatowe tatuaże oraz piękne warkoczyki były niezłą atrakcją i urozmaiceniem. Nie zabrakło także poczęstunku, przekąsek - napoje, chrupki, lody oraz pizza dodały sił w trakcie radosnych, ale wyczerpujących zabaw. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas dostarczył wszyskim miłych i niezapomnianych wrażeń.






