Tygodniowy plan zajęć do zdalnej nauki 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Zamieszczamy ostatnie już plany pracy z dziećmi do realizacji od dnia 22.06. do dnia 30.06.
Prosimy pamiętać, że realizowane mogą być w dowolnym dla Państwa czasie!
Efekty pracy dzieci pozostają w domu. Nie trzeba przynosić prac dzieci do przedszkola!
Serdecznie dziękujemy Państwu za zaangażowanie w pracę z dziećmi w domowym przedszkolu.
Życzymy dzieciom cudownych wakacji
i mamy nadzieję do zobaczenia w przedszkolu we wrześniu.

Wychowawcy i nauczyciele są do Państwa dyspozycji każdego dnia
od godz.8.00 do 13.00

Kontakt telefoniczny za pomocą aplikacji WhatsApp, Messenger, sms oraz w bezpośredniej rozmowie telefonicznej!

Oczywiście można korzystać również ze skrzynki e-mail przedszkola: przedszkolepietrowice@op.pl

Czynny numer do przedszkola w dni robocze  w godz. 7.00-15.00  tel.: 32 419 80 86

Drodzy Rodzice!

Od dnia 25.03. zamieszczamy plany pracy oraz materiały do pracy z dziećmi  dla każdej grupy wiekowej.
Na następny tydzień będzie zamieszczony plan pracy w przyszłym tygodniu.

Materiały zamieszczone są w zakładkach dla każdej grupy przedszkolnej.

Prosimy o zapoznanie się z tymi materiałami.

Z wszystkimi nauczycielami naszego przedszkola można kontaktować się również za pomocą telefonów komórkowych, numery telefonów każdego wychowawcy znane są Rodzicom.

Życzymy zdrowia wszystkim naszym wychowankom oraz ich rodzinom!