WAŻNE!!! Dotyczy funkcjonowania przedszkola

Utworzono dnia 05.05.2020

Drodzy Rodzice!

W Przedszkolu w Pietrowicach Wielkich nie odbywają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci do dnia 24.05.2020r.
na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r.
o kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Dzieci rodziców z zawodów priorytetowych, czynnie pracujących, którzy zgłosili swoje dziecko,
maja zapewnioną opiekę w przedszkolu,  wyznaczonym przez organ prowadzący na terenie gminy Pietrowice Wielkie
- w przedszkolu w Pawłowie o
d dnia 11.05.2020r. (poniedziałek)

Prosimy śledzić bieżące informacje na naszej stronie internetowej

Zgłoszenie dzieci do przedszkola w Pawłowie przyjmowane są z tygodniowym wyprzedzeniem - w poniedziałki na nasz adres poczty elektronicznej
przedszkolepietrowice@op.pl
lub telefonicznie 32 419 80 86
Jeśli odezwie się poczta głosowa to znaczy, że telefon jest aktualnie zajęty, można nagrać wiadomość wtedy oddzwonimy lub spróbować zadzwonić ponownie.

Informujemy, że codziennie w godz. od 7.00 do 15.00 przedszkole jest otwarte (pracownicy pełnią dyżury w związku z prowadzonymi remontami)
można odebrać z przedszkola zdjęcia, ubranka dzieci.

ZAŁĄCZNIKI:

Licznik odwiedzin: