UBEZPIECZENIE DZIECI

Utworzono dnia 08.09.2020

Ulotka oraz link z rabatem do aktualnej oferty.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dariusz Drzeniek

ddrzeniek@gmail.com

Kod rabatowy wielokrotnego użycia:  20011

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku przedszkolnym 2020/2021 nasza placówka postanowiła nie narzucać Rodzicom oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne/przedszkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa dzieci są nam obojętne.

Spośród nadesłanych ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego z różnych Towarzystw, zdecydowaliśmy o wyborze indywidualnego ubezpieczenia NNW

dostępnego na stronie www.bezpieczny.pl w zakładce ubezpieczenia NNW dla dzieci

Pozostawiając Rodzicom niezależność w wyborze ubezpieczenia, polecamy skorzystanie z portalu on-line Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 5 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z dedykowanego Kodu Opiekuna 20011, który gwarantuje uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

Proszę pamiętać, że ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od godziny 0:00 po opłaceniu składki.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Opiekun placówki

Darek Drzeniek  Tel.509 550 360

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin:

Wszystkich: 101973