REKRUTACJA dzieci z gminy Pietrowice Wielkie w związku z PROJEKTEM "Przedszkole marzeń - upowszechnienie edukacji przedszkolnej w gminie Pietrowice Wielkie"

Utworzono dnia 13.08.2018

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 23.11.2018r. zakończyła się rekrutacja do przedszkola w Pietrowicach Wielkich !!!

Informacje nt. dzieci zakwalifikowanych do udziału w projekcie dostepne są w biurze projektu - kancelaria  Przedszkola w Pietrowicach Wielkich, ul. Krawiecka 11

Drodzy Rodzice!

W związku z wolnymi miejscami w przedszkolu rekrutacja zostaje przedłużona.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 06.09.2018r. zakończyła się rekrutacja
do przedszkola w Pietrowicach Wielkich !!!

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że rekrutacja została przedłużona do 6.09.2018r. !!!

W dniach od 13.08.2018r do 29.08.2018r trwa rekrutacja dzieci z gminy Pietrowice Wielkie w wieku 2,5 - 3 lata  w związku z PROJEKTEM "Przedszkole marzeń - upowszechnienie edukacji przedszkolnej w gminie Pietrowice Wielkie".
Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją.
W załącznikach dostępne są dokumenty dotyczące rekrutacji.
Składanie dokumentacji rekrutacyjnej od 13.08 do 29.08.2018r. w biurze projektu - kancelaria przedszkola.

W związku z realizacją projektu - Przedszkole marzeń prowadzimy rekrutację dla dwóch nowych nauczycieli
(nauczyciel mianowany i nauczyciel dyplomowany).
Wnioski o przyjęcie prosimy składać do biura projektu - kancelaria przedszkola.

W ramach projektu prowadzimy również rekrutację
na nauczyciela przedszkola posiadającego kwalifikacje z rytmiki oraz plastyki.
Nauczyciele prowadzić będą 6 godzin tygodniowo zajęcia w grupach dzieci przedszkolnych
w Przedszkolu w Pietrowicach Wielkich.

Dzieci zostaną wyłonione na podstawie rekrutacji.

Gmina Pietrowice Wielkie w okresie od 4 czerwca 2018 roku

do 28 czerwca 2019 roku realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

pn. „Przedszkole marzeń - upowszechnianie edukacji przedszkolnej w gminie Pietrowice Wielkie”,

dofinansowywany z Funduszy Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie gminy Pietrowice Wielkie oraz wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z obszarów wiejskich i podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli.

Cel ten zostanie osiągnięty poprzez utworzenie 25 nowych miejsc przedszkolnych w połączeniu
z doposażeniem przedszkola w pomoce dydaktyczne i wyposażenie niezbędne do funkcjonowania nowych miejsc przedszkolnych oraz szkolenia dla 6 nauczycieli i nową ofertę zajęć dodatkowych dla 80 dzieci (41 dziewczynek i 39 chłopców), w terminie: 2018.06.04 - 2019.06.28.

Cele szczegółowe projektu obejmują:

- wzbogacenie oferty edukacyjnej przedszkola,

- poprawę funkcjonowania na rynku pracy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym.

Realizacja projektu wpłynie pozytywnie na stopień upowszechnienia edukacji przedszkolnej
na terenie gminy Pietrowice Wielkie i na obszarze Subregionu Zachodniego.

Wartość projektu 242 004,63
Dofinansowanie projektu z UE:

Lider:
Gmina Pietrowice Wielkie