Utworzono dnia 29.08.2020

Drodzy Rodzice!

SKRÓT  NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI

1. W związku z panującym stanem epidemii nie odbędą się zebrania z rodzicami  w grupach dzieci, które już uczęszczały do przedszkola. Wszelkie informacje będą przekazywane przez stronę www.przedszkolepietrowice.przedszkolna.net , poprzez grupy wychowawców oraz poprzez wskazaną przez Państwa propozycję formy przekazu on-line
  1. W szatni przedszkolnej, w szafce dziecka prosimy zostawiać wszelkie przyniesione rzeczy z wyprawki w podpisanej reklamówce.
  1. Przekazujemy również dla Państwa w szafce dziecka, w szatni przedszkola, dla każdego indywidualnie, pakiet do podpisania zawarty w foliowanej koszulce, aby w formularzach,  wyrazili Państwo zgody, które wiążą się z organizacją pracy przedszkola na następny rok szkolny 2020/2021.

Prosimy o podpisanie i zwrot do przedszkola poprzez pozostawienie wypełnionych formularzy w foliowanej koszulce do specjalnie przygotowanego pojemnika w sali nr 1, zaraz przy wejściu. (dzieci dojeżdżające autobusem otrzymają pakiety do plecaczka i wypełnione również mogą przywieźć w plecaczku).

1.  „KARTY  PRACY” Jest możliwość zakupu kart pracy dla dziecka. Będą one w indywidualnych półkach dzieci, w podziale na kwartały. Po zakończeniu danej partii, dziecko zabiera do domu dany pakiet. Zakup „Kart Pracy” jest dobrowolny.

Cena dla poszczególnych grup przedstawia się następująco:

Gr.V przy SP ”Pszczółki”, Gr.IV „Żabki”- 115zł + 15 zł religia = 130 zł

Gr.III „Motylki” - 90 zł

w Gr.II: „Słoneczka”- 80 zł

Pakiet przykładowy dla każdej z grup będzie wystawiony do wglądu w szatni przedszkola.

1. RADA  RODZICÓW w roku szkolnym 2020/2021

Przedstawiciele RR zostali wybrani w gr.1 „ Kwiatuszki” na zebraniu w dn.27.08.2020r.

W pozostałych grupach prosimy o zgłoszenie chętnych rodziców, którzy chcieliby tworzyć skład przedstawicieli RR do Kancelarii przedszkola lub na adres e-mail przedszkolny. Jeśli nie będzie nowych zgłoszeń, pozostawimy skład RR wybranej w roku poprzednim, po uzyskaniu  zgody poszczególnych przedstawicieli.

Wpłata na RR (składka dobrowolna) pozostanie również bez zmian w kwocie 50 zł

Opłatę za karty pracy oraz wpłatę na Radę Rodziców można opłacić gotówką w podpisanej kopercie, którą prosimy umieścić wraz z formularzami i przekazać do pojemnika. Można równieżdokonać opłatyprzelewem,

na konto Rady Rodziców: 43 8475 1045 3005 3500 6877 0001

Opłaty za Karty Pracy trzeba dokonać do dnia 13.09.2020r. Opłatę za RR można  dokonać w terminie  późniejszym, do końca października, ale można dokonać opłaty razem, jednym przelewem,  wpisując Imię i Nazwisko dziecka.

Wszelkie dodatkowe informacje będą umieszczane na naszej stronie www.przedszkolepietrowice.przedszkolna.net

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA I SPOKOJNEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO!

Licznik odwiedzin: